Caparol
Czechia
Caparol
Czechia

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE – JIŽNÍ ČECHY (barvy, fasády, zatepl. systémy)

Čím by Vás naše pozice mohla také zaujmout?

  • Služební Octavia i k soukromým účelům
  • Nezastropované provize, včetně odměny k fixu pro prvních 6 měsíců na nové pozici (než se zaučíte a rozběhnete vlastní projekty) a roční bonus k tomu
  • Kompletní vybavení pro Vaši domácí kancelář vč. Ipadu a Iphonu
  • Proplacené diety při každé cestě
  • Dobré jméno zaměstnavatele mezi zaměstnanci, ale i v širokém okolí
  • Zajímavou a různorodou práci u přední evropské společnosti s portfoliem prvotřídních produktů pro profesionály
  • Příležitosti k odbornému i budoucímu kariérnímu růstu
  • Pracovní poměr na dobu určitou, po úspěšném zaběhnutí přechod na dobu neurčitou

Co bude obnášet pracovní náplň?

  • Setkávání se a pečování o B2B klienty (stávající klienty dostanete, nové klienty získáte díky vlastní akvizici nebo z leadů, které přijdou z centrály)
  • Poskytování technické poradenství pro nabízené produkty
  • Péče o prodejní místa
  • Zpracování cenových nabídek a tvorba reportingu
  • Pohyb v regionu Jižní Čechy a přilehlé části Vysočiny (České Budějovice + svěřené okolí) a sledování trhu v přidělené oblasti
  • Celkové rozdělení práce je cca 50 % péče o klienty, 50 % akvizice a prodej

Koho hledáme?

  • Kolegu či kolegyni, kterému je oblast stavebnictví blízká (není třeba přímé zkušenosti ze salesu, ale je třeba mít znalosti lokality a produktového portfolia)
  • Máte prozákaznický přístup a výborné komunikační dovednosti
  • Drive a tah na branku zní sice jako klišé, ale pokud ho u sebe vnímáte a cítíte, pak víte, o čem mluvíme
  • Baví vás práce v terénu a nechcete sedět celý den na jednom místě
  • Angličtina, není podmínkou, pouze výhodou
  • Min. SŠ vzdělání, aktivní řidič sk. B

A co za to nabízíme?

  • Fixní mzdu + odměna 15 000 Kč jako support pro prvních 6 měsíců na pozici
  • Jistota v odměňování, přístupu zaměstnavatele a férové jednání
  • Nezastropované provize z prodejů
  • Roční bonus, dle výsledků (vyplácí se kvartálně)
  • Služební Karoq či Octavia ve vyšší výbavě + 6000 soukromých kilometrů zdarma
  • Kompletní vybavení domácí kanceláře (notebook, tiskárna, Iphone, Ipad)
  • Multisportka za 350 Kč
  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days
  • Propracovaný onboarding plán
  • Teambuilding/networking aktivity nejen v rámci firmy, ale i pro zákazníky
  • Kurzy anglického jazyka
  • Férového zaměstnavatele, pro kterého je každý jeden člen důležitou součást

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Auto i pro soukromé účely
  • Provize z prodeje
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Notebook
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Kafetérie
  • Sleva na firemní výrobky/služby

Pokud Vás naše pozice zaujala, budeme se těšit na Váš životopis a krátký motivační dopis.

To top